WSPOMNIENIA/OPINIE


WSPOMNIENIA/OPINIE DZIECI I RODZICÓW

 

27.07.2019
Sylwia B
Kolonie w bardzo przyjaznej atmosferze - w sam raz na pierwszy samodzielny wyjazd dziecka. Córka była "kolonistką" u Cioci Ani kilka razy :) Zawsze wracała zadowolona i długo wspominała wszystkie atrakcje.


13.07.2019
Nina
to były super kolonie. Ciekawe zajęcia plastyczne, pyszne jedzenie które ciocia robiła z nami, świetna zabawa, przytulne i duże pokoje, kawał podwórka do zabawy, i przyjazna atmosfera. Na pewno przyjadę tu za rok. :)


13.07.2019
uczestniczki kolonii
Olga:to super kolonia super zabawa ,jedzenie i fajne dziewczyny


13.07.2019
Madzia
Przyjeżdżam na te kolonie odkąd pamiętam. jest tu bardzo fajnie i nigdy się nie nudzę. Poznaję tu miłych ludzi, są tutaj super zajęcia plastyczne. Z wielką chęcią przyjadę tutaj za rok.


13.07.2019
Kasia
Na te kolonie przyjeżdżam co roku już od kilku lat. Nigdy się tutaj nie nudzimy. Jest bardzo miła atmosfera, dzięki której czujemy się jak u cioci. Mamy wiele zajęć plastycznych na których można się wiele nauczyć. Ciocia świetnie gotuje oraz uczy nas wielu rzeczy. Te kolonie są NAJLEPSZYMI KOLONIAMI NA ŚWIECIE!!!


13.07.2019
INA
Te kolonie bardzo mi się podobały. Zajęcia na których robiłyśmy dekupaże malowaliśmy obrazy. Najfajniejsze było to, że były same dziewczyny. Jedzenie które robiła ciocia razem z kuchareczkami (czyli dwie dziewczyny przez jeden dzień jej pomagały.) było przepyszne i zdrowe. I na do datek miła atmosfera i na pewno będę przyjeżdżała co roku. ;)


16.05.2019
Mama Madzi i Matyldy
Dziewczyny uwielbiają spędzać wakacje u Pani Ani (nazywanej przez nie ukochaną ciocią). W Kuźni panuje wspaniała, rodzinna atmosfera. Poza ciekawymi zajęciami plastycznymi dzieci mają również zajęcia kulinarne. Dodatkowo (zapewne ważne dla wielu mam) niejadki powinny znaleźć coś dla siebie, ponieważ Pani Ania świetnie gotuje. Polecam!!!


11.09.2017
Kasia z dużej grupy
Miejsce superowe lasy, sady jabłoni, polany. Przemiła właścicielka, dom ciepły i rodzinny z kominkiem, super dla dużych grup. Atrakcje dla dzieci, ale i my dorośli w 18 osobowej drużynie bawiliśmy się świetnie :) Polecam gorąco.


21.10.2017
Szymon Szulc
Gorąco polecam. Czyste pokoje, smaczne jedzenie oraz miła obsługa. Obiekt znajduje się w cichej i zielonej okolicy - idealne miejsce wypoczynku.


13.07.2017
http://dworek.warka.pl/wakacje201704/
Artystyczne fantazje w Kuźni Talentów.
11 lipca razem z dziećmi wyruszyliśmy na kolejną wycieczkę, tym razem do Agroturystyki ‘’Kuźnia Talentów’’ w Borowym. Po przejażdżce autokarem 36 osobowa grupa została przywitana przez Panią Annę Winiarek. Następnie mieliśmy możliwość zwiedzić dom gospodarzy, pracownie plastyczną oraz teren wokół agroturystyki. Po zapoznaniu się ze sposobem funkcjonowania obiektu dzieci zajęły miejsca przy dużym stole, na którym były przygotowane ziarna kawy oraz masa solna, z której wykonywali piękne świeczniki. Każdy miał możliwość stworzenie świecznika o jakim marzył.
Następnie przeszliśmy do ogrodu, w którym mieścił się plac zabaw. Mogliśmy tam zorganizować przeróżne gry i zabawy dla każdego.
Aby wyciszyć naszych milusińskich pełnych energii i zapału do zabawy, razem z psem gospodarzy udaliśmy się na spacer do lasu po jagody. Niestety pogada pokrzyżowała nam plany i musieliśmy po krótkim czasie zawrócić. Alternatywą za złą aurę było wspólne śpiewanie… w połączeniu z nauką języka migowego. Na zakończenie dnia w „Kuzi talentów” mogliśmy rozsmakować się w ciasteczkach wykonanych przez Panią Winiarek oraz wolontariuszy.
Serdecznie dziękujemy za dzień pełen wrażeń.


09.03.2015
Mama Patrycji
Moja kochana córka w końcu znalazła swoje miejsce na realizację swoich zainteresowań a wszystko przez pocztę pantoflową. Wraca uradowana z zajęć i czeka z niecierpliwością żeby pojechać znowu do "szkoły plastycznej" bo tak nazywa spotkania z "ciocią" Anią. Uśmiech i radość dziecka, bezcenne. Gorąco polecam!!! Miła i ciepła atmosfera, przede wszystkim rodzinna...to czego każde dziecko oczekuje w nowym miejscu.Pozdrawiamy i do zobaczenia :-)


24.01.2015
Mama Madzi
Dla mojej córki były to wspaniałe wakacje, spędzone w miłej i rodzinnej atmosferze. Od momentu powrotu do domu Madzia wspomina ten wyjazd niemal codziennie. Już czeka na kolejne wakacje aby znów móc przyjechać do "Cioci".


27.06.2014
Hania
To były cudownie spędzone dni!!! Była rodzinna i ciepła atmosfera. Poznałam wiele cudownych dziewczyn, których się nie zapomnę. Z przyjemnością tam powrócę w tym roku i w latach następnych ;)


16.06.2014
Mama Julki i Hani
Obydwie moje córki były bardzo zadowolone z pobytu w Kuźni, Julka była tam już 3 razy. Sporo się nauczyły, poznały fajne techniki plastyczne, przygotowały masę prezentów (decoupage, obrazy olejne, biżuteria, ceramika). Gotowały, poznały kuchnie i potrawy różnych krajów - chętnie chwaliły się swoimi umiejętnościami po powrocie do domu. Bardzo ciepło wspominają też atmosferę i swojskie klimaty


15.06.2014
MAMA KAROLINKI
ZAJECIA W KUZNI TO MIŁO SPEDZONY CZAS W FANTASTYCZNEJ ATMOSFERZE. JESTEŚMY STAŁYMI BYWALCAMI. JEST TO ZDECYDOWANIE MIEJSCE GODNE POLECENIA. MOJE DZIECKO JEST ZACHWYCONE PO KAZDYM POWROCIE Z ZAJĘĆ I Z NIECIERPLIWOŚCIĄ OCZEKUJE KOLEJNYCH. DO ZOBACZENIA NA BOROWYM!!!


13.06.2014
Ola
Bardzo miło wspominam pobyt w kuźni :) Poznałam tam wiele ciekawych osób i sporo się nauczyłam. Nie było czasu na nudę! Bardzo chętnie tam powrócę ;)
11.06.2014
Mama Majki z Warszawy
Moja córka była tam kilka razy i myślę, że na tym nie koniec :) Atmosfera miła, domowa, taka jak u ulubionej cioci. Są to takie magiczne kolonie. Inne niż wszystkie. Kameralne i w domowej atmosferze. Jeżeli ktoś szuka wyjątkowego miejsca dla swojej pociechy to u Pani Ani je znajdzie. W domu, na stryszku znajduje się pracownia plastyczna, w której dzieci wykonują najróżniejsze prace. Przy domu jest się piękny, zadbany ogród, w lecie z rozstawionym basenem. Piękne miejsce! :)


09.06.2014
Kinga
Zajęcia super, ciekawe i inspirujące. Pani Ania jest bardzo miła i cierpliwie wszystko tłumaczy. Dodatkowy plus to pamiątki po zajęciach w postaci wykonanych prac.

03.06.2014
Agnieszka
Choć trafiliśmy tu przez przypadek , droga pantoflowa najlepsza , to na pewno wrócimy . Piękna okolica wśród sadów - wiosną kwitnących , latem kipiących zielenią ,jesienią widok już dojrzałych jabłek , gruszek , śliwek .Tuż za płotem las chodziliśmy na jagody , grzyby , jeździliśmy rowerem , a wieczorem ognisko i kiełbaski .Gospodyni w każdym może rozbudzić pasję . Odkryliśmy z dziećmi frajdę zabawy z decoupage , robiliśmy stroiki i często materiały na nie zbieraliśmy w lesie , cudownie .;)

 

03.06.2014
Klaudia
Czas spędzony na warsztatach w kuźni to absolutnie jedna z najlepszych opcji spędzenia wolnego czasu. Zajęcia z P. Anią odbywały się w przyjaznej atmosferze., dzięki której czułam się jak w domu. Nauczyliśmy się wielu technik wykonywania biżuterii oraz ozdób wielkanocnych w ciekawy sposób. Materiały których używaliśmy do wykonywania prac były świetnej jakości. Polecam! Oto owoce mojej pracy: http://oi60.tinypic.com/2s7tc3p.jpg http://oi62.tinypic.com/2rcsiyp.jpg

 

17.05.2014
MAZURUK Ania i Karolina
Był to naprawdę mile i domowo spędzony czas! :) Robiłyśmy dużo ciekawych, plastycznych prac, było dużo zabawy na świeżym powietrzu. Same gotowałyśmy sobie przepyszne dania! Jednym słowem : były to super wakacje! ;)